Jak balíme naše klenoty

 

V jednom z bodů článku, proč nakupovat od nás jsme zmínili, že balíčky nebalíme do plastů. Také jsme slíbili, že se k balení dostaneme v samostatném příspěvku.

Tento článek vám ukáže detailnější práci balení našich produktů a jak vypadá, když k vám přijde balíček.

  • Objednávka

 

Celý proces začíná u vás ať již jste doma na počítači, v práci na telefonu, či jinde kde máte přístup na Žabožrouty a zrovna si vybíráte mýdla nebo jiné produkty. Své zboží již máte v košíku a čeká vás posledních pár klikaček. Vyberu si dobírku? Platbu na účet? Co je pro mě zajímavější pošta nebo Zásilkovna? Toť otázka, s kterou si musím pomoct sám.

Vy máte splněno a již se těšíte na balíček, nám začíná práce. Nejdříve nám přijde e-mail, kde vidíme, co všechno se vám líbí a z čeho se budete těšit. Poté si všimneme způsobu dopravy a platby.

  • Příprava balíčku

 

Jestliže je všechno v pořádku tak začneme balit vaše produkty, každé mýdlo či jiné vaše přání dáváme zvlášť do papírového sáčku. Víme, že naše produkty jsou dost náchylné na rozbití a když spadnou, tak jsou znehodnoceny. Proto nechceme, aby se při cestě poničily, takže je dáváme každé zvlášť do sáčku, neboť i ten vytváří ochranou vrstvu.

  • Plnění balíčku

 

Krabici vyplníme dřevitou vlnou což jsou hobliny ze špalíků, poté do krabice vložíme vaše poklady. Pokud se jedná o Marseillské mýdla, nebo jiné zboží snažíme se dbát na bezpečnost produktů. Vrchní stranu a podél boků pečlivě zabalíme. 

  Balení   balení 2 (2)

  • Trochu informací

 

Vždy, když si rozbalíte balíček, tak jako první uvidíte propagační materiál o Marseillských mýdlech, kde se dozvíte podrobnější informace o mýdlech a Jižní Francii. Poté naleznete dopis s podpisem. Zde je hlavně poděkování a přání hezkého dne. A nesmíme zapomenout na fakturu, kde vidíte hodnotu vámi zvolených produktů.

balení 3

 

  • Balíme a posíláme dále

 

Když máme všechno hotovo, tak už si jen vytiskneme štítek, všechno důsledně zalepíme, přidáme pár žabiček a nějaké naše moudro a můžeme balíček poslat dále za svým osudem. Každému balíčku popřejeme šťastnou cestu a doufáme, že jej při přepravě čeká obrovské dobrodružství.

balení 4

  • Teď už je to na vás

 

Pokud vše dopadlo správně a zásilka doputovala až k vám tak se můžete těšit na voňavý balíček. Udělejte si pohodlí začínáme zkoušet nové vůně.

  • Rada na závěr 

 

Dřevitou vlnu, kterou naleznete v balíčku nemusíte vyhazovat jedná se o naprosto ekologický výplňový materiál a dále ji můžete použít jako dekoraci, nebo při grilování se hodí na podpal.