Proč nakupovat od nás?

  • Máme zkušenosti

 

Asi jako každá firma tak i my se snažíme svou práci dělat nejlépe, jak umíme. Díky tomu, že máme již mnoholeté zkušenosti s mýdly a francouzskou kosmetikou, dokážeme vám poradit jaký produkt by k vám seděl nejlépe. Máme spoustu věrných zákazníků především díky pozici, kterou jsme si vybudovali na vánočních trzích již od roku 2016.

IMG_4328  IMG_4329

  • Známe naše dodavatele

 

Mohlo by se to zdát být jako samozřejmost, ale je spousta lidí, kteří své dodavatele neznají osobně. My máme štěstí, že Martin 5 let pracoval ve Francii a za tu dobu si vytvořil vztah se svými dodavateli. S většinou francouzských dodavatelů jsme se setkali osobně a známe jejich firmy a prostředí, kde pracují. Proto lépe funguje komunikace mezi námi. Máme novinky mezi prvními na e-mailu, a i pro vás můžeme připravit spoustu novinek. Stejnou cestou se vydáváme při spolupráci s českými dodavateli a výrobci. Když s někým spolupracujeme snažíme se poznat jeho prostředí a dozvědět se o jeho běžné práci více.

  • Mluvíme francouzsky

 

Díky tomu, že Martin 5 let žil ve Francii, tak víme, jak to ve Francii funguje. Chápeme, že některé věci nejsou tak rychlé, jak bychom chtěli, ale nemůžeme se zlobit, protože v Provence přece nikdo nespěchá.

DSC_0119  DSC_0607

  • Mýdla mají přidanou hodnotu

 

Naše Marseillská mýdla balíme ručně, každé mýdlo má svůj štítek a tou hlavní a důležitou věcí je, že na každém druhu velkého marseillského mýdla najdete nějaký citát. Maličká mýdla mají námět kam za poznáním po Francii. Nikdy k vám nepřijdou mýdla, které jsou zabalena v plastové folii již z Francie.

DSC_0773  DSC_0743  

  • Nebalíme do plastů

 

K balení se dostaneme v samostatném článku, ovšem je pro nás dost důležité zmínit, že samotné mýdlo nebalíme do bublinkové folie ani jiných plastů. Prostě jej dostanete v klasickém papírovém sáčku obalené dřevitou vlnou.  Dříve jsme balili do voskovaného papíru, voskovaný papír co se týče ekologie nebyl nejlepší řešení a proto jsme tohle změnili na recyklovatelnější obalový materiál.

  • Neustále se rozvíjíme

 

V roce 2020 jsme otevřeli naši prodejnu Voňavý Svět v Luhačovicích, kde si můžete prohlédnout a koupit spoustu zajímavých mýdel, svíček a přírodních sirupů. V roce 2021 jsme na e-shop přidali spoustu nových druhů Marseillských mýdel. Jako jedni z mála na českém trhu máme větší výběr mýdel s oslím mlékem, které hydratují pokožku. Díky obchodu jsme navázali užší spolupráci také s českými výrobci kosmetiky a dekorací i o tyto novinky se budeme moct pochlubit.

Zima menší